You are here

Bohatá kultúrna zima pre učiteľov a školákov v Karlovej Vsi!

Vytlačiť

Bohatá kultúrna zima pre učiteľov a školákov v Karlovej Vsi!

12. November 2012

Bohatá kultúrna zima pre učiteľov a školákov v Karlovej Vsi!

Karloveské Divadlo na zastávke pripravuje v mesiaci december niekoľko špeciálnych školských predstavení pre všetky vekové kategórie detí.

V predvianočnom čase príde priamo za vami do materských a základných škôl bábková hra pre všetky poslušné deti Eustachova vianočná cesta. Ide o typický vianočný príbeh malého chlapca menom Eustach, ktorý po stretnutí s vianočnou hviezdou s ktorou ide do  Betlehema, zažije veľa dobrodružstiev. 

Pre žiakov druhého stupňa ZŠ a stredoškolákov je tu originálne predstavenie Alter-ego z pera iba osemnásťročného Hennricha Fačkovca, víťaza súťaže „Talent môjho sídliska.“Skúma a vyjadruje sa k problematike nachádzania vlastného JA v neprehľadnom svete dospelých, problémom s láskou, partiou, ale i alkoholom. Keďže herci, tvorcovia sú mladí ľudia aj táto hra je plná humoru a pochopenia k jednému z najkomplikovanejších a zároveň najkrajších období v živote človeka.

Takže milí učitelia, doprajte v poslednom mesiaci v tomto roku svojím žiakom a študentom či už ste z materskej, základnej, alebo strednej školy veľa zábavy, rozptýlenia a poučenia. A vy naše deti a mládež, priveďte svojich učiteľov, „profákov“ k nám do divadla na Molecovú 2. Všetci ste u nás vítaní.

Rezervácie a informácie získate na divadlonazastavke@gmail.com, alebo www.nazastavke.sk.