You are here

Celoročné športovanie pre deti a mládež z Karlovej Vsi

Vytlačiť

Celoročné športovanie pre deti a mládež z Karlovej Vsi

13. apríl 2015

Teplejšie počasie umožňuje Klubu vodného slalomu Karlova Ves začať druhú časť športových výcvikov v obecnej lodenici t.j. v Karloveskej zátoke. Prvá časť bola v zimnom období v telocvičniach, bazéne a v posilňovni. Jedná sa o možnosť celoročného pravidelného športovania pre deti a mládež od cca 9-10 rokov, horná veková hranica nie je určená.

Od apríla do septembra vodácky výcvik na Karloveskej zátoke, v troch termínoch týždenne - pondelky, stredy a štvrtky pravidelne od 16.00-18.00 hod.

Celoročne plaváreň jedenkrát týždenne, na jar, jeseň a v zime v telocvični a starší aj posilňovni.  Pre chlapcov aj pre dievčatá, prispôsobené veku, momentálnemu počasiu a osobným záľubám. Aj cez letné prázdniny. Možnosť rekreačného aj intenzívneho zapojenia.

Aktivity sú vedené kvalifikovaným trénerom. Informácie na telefónnom čísle 0902 299 675, na mailovej adrese branko.illek@gmail.com, na webe klubu  www.kvskv.sk alebo priamo v obecnej lodenici v Karlovej vsi v uvedených termínoch. Príďte si rekreačne zašportovať a skúsiť ovládanie kajaku alebo kanoe.